.

.

New
DIY Scrapbooking Сечење Втиснување Машина Плоча Подлога 3/5мм Умре Сечење Втиснување Машина Плочи Замена Подлога Умира Хартија, Занает

DIY Scrapbooking Сечење Втиснување Машина Плоча Подлога 3/5мм Умре Сечење Втиснување Машина Плочи Замена Подлога Умира Хартија,

DEN 220.00
DEN 220.32

Стока
Достапно.


започнете
крајот
DIY Scrapbooking Сечење Втиснување Машина Плоча Подлога 3/5мм Умре Сечење Втиснување Машина Плочи Замена Подлога Умира Хартија, Занает Преносни тапан машина за сечење. Метал Daomo, бележник, дома декорација на чинијата за сервирање : 19.5x15x0.3cm 19.5x15x0.5cm

Детали

Бренд Име:
Месопотамија
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
EM25888
Материјал:
Пластични
боја:
Транспарентна
Големина:
19.5 * 15 CM
Функција:
Втиснување
Стил:
плоча подлога
Свеж

Избор на клиенти