.

.

New
CCMT09T302/04/08-PS NS530/NS9530,претворајќи ја вметнете оригинални tungaloy волфрам карбид inesrt користат за досадни бар носителот

CCMT09T302/04/08-PS NS530/NS9530,претворајќи ја вметнете оригинални tungaloy волфрам карбид inesrt користат за досадни бар носителот

DEN 1386.72

Стока
Достапно.


Детали

Обложување:
CVD
Број На Модел На:
CCMT09T302/04/08-PS NS530/NS9530
Материјал:
Тешко Легура
Тврдост:
HRA
Бренд Име:
OYYU
Употреба:
Сечење
Свеж

Избор на клиенти