.

.

New
DCMT11T304 MV VP15TF Надворешни Вртење Алатки Карбид вметнете Висок квалитет Струг машина Алатка Tokarnyy вртење insert

DCMT11T304 MV VP15TF Надворешни Вртење Алатки Карбид вметнете Висок квалитет Струг машина Алатка Tokarnyy вртење insert

DEN 1824.00

Стока
Достапно.


Детали

Обложување:
CVD+PVD
Бренд Име:
SWIS
Тврдост:
92
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Материјал:
Волфрам Карбид
Број На Модел На:
DCMT11T304 MV VP15TF
Услови за работа:
Континуирано / Делумно Прекината / Прекината
Работното парче:
P M K
Работа:
вклучување на челик
Свеж

Избор на клиенти