.

.

New
SPMT120408 RBE TT9080 Надворешни Вртење Алатки Карбид вметнете Висок квалитет Струг машина Алатка Tokarnyy вртење insert

SPMT120408 RBE TT9080 Надворешни Вртење Алатки Карбид вметнете Висок квалитет Струг машина Алатка Tokarnyy вртење insert

DEN 1200.00
DEN 2352.00

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
SPMT120408 RBE TT9080
Бренд Име:
SWIS
Тврдост:
92
Обложување:
CVD+PDV
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Материјал:
Волфрам Карбид
Услови за работа:
Континуирано / Делумно Прекината / Прекината
Работното парче:
P M K
Работа:
вклучување на челик
Свеж

Избор на клиенти