.

.

New
SNMG120404 HM NC3020 Надворешни Вртење Алатки Карбид вметнете Висок квалитет Струг машина Алатка Tokarnyy вртење insert

SNMG120404 HM NC3020 Надворешни Вртење Алатки Карбид вметнете Висок квалитет Струг машина Алатка Tokarnyy вртење insert

DEN 1920.00

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
SWIS
Обложување:
CVD
Тврдост:
92
Број На Модел На:
SNMG120404 HM NC3020
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Материјал:
Волфрам Карбид
Услови за работа:
Континуирано / Делумно Прекината / Прекината
Работното парче:
стр к
Работа:
вклучување на челик
Свеж

Избор на клиенти