.

.

New
10pcs SEKT1204 AFTN LT30 Надворешни вртење алатки Карбид вртење Висок квалитет струг алатки ЦПУ струг алатки Вметнете нож

10pcs SEKT1204 AFTN LT30 Надворешни вртење алатки Карбид вртење Висок квалитет струг алатки ЦПУ струг алатки Вметнете нож

DEN 1536.00

Стока
Достапно.


Детали

Обложување:
CVD
Тврдост:
92
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Материјал:
Волфрам Карбид
Бренд Име:
DASAN
Број На Модел На:
SEKT1204 AFTN LT30
Број На Модел На:
SEKT1204 AFTN LT30
Обложување:
CVD+PVD
Тврдост:
92
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Материјал:
Волфрам Карбид
Пакување:
пластична кутија
Работа:
вклучување на челик
Свеж

Избор на клиенти