.

.

New
10pcs CCMT0602 Карбид Вметнете + 3pcs S07K/S10K/S12M-SCLCR Десната Рака Струг Врти Алатка Носителот 95 Степен + 3pcs Клучеви

10pcs CCMT0602 Карбид Вметнете + 3pcs S07K/S10K/S12M-SCLCR Десната Рака Струг Врти Алатка Носителот 95 Степен + 3pcs Клучеви

DEN 849.00
DEN 1414.08

Стока
Достапно.


Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.91" (D x L)
Пакет се вклучени :
1 x S07 K-SCLCR06 здодевни бар
1 x S10 K-SCLCR06 здодевни бар
1 x S12 M-SCLCR06 здодевни бар
10 x CCMT0602 инсерти
3 x клуч (преполна со кутија)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.92" (D x L)
S10 K-SCLCR06 здодевни бар : прибл.

Детали

Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
струг здодевни бар
Тврдост:
Висок
Обложување:
Други
Материјал:
Челик
Употреба:
Други
Свеж

Избор на клиенти