.

.

New
S16Q-SDUCR07/S16Q-SDUCL07,внатрешни Вртење Алатка Фабрика Места, На Пенливата,здодевни Бар,cnc,машина,со една фабрика во Штекер

S16Q-SDUCR07/S16Q-SDUCL07,внатрешни Вртење Алатка Фабрика Места, На Пенливата,здодевни Бар,cnc,машина,со една фабрика во Штекер

DEN 332.64

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со нас, ние ќе ја испрати Вистинската алатка носителот
Забелешка : Оваа алатка во процесот на продажба, не вклучувајќи
карбид инсерти,сликата е да се покаже
1. Совршен обработка ефект.
2. Совршена површина.
3. Висока затегнувачка цврстина и анти триење заврши.
4. Спецификација и прецизноста се целосно во согласност со ИСО стандард. 5. се применуваат во Вртење и се Соочува со работа.
6. Повеќе други Струг Алатки се произведуваат во нашата фабрика, како што се Здодевни алатка носителот, Grooving алатка носителот,провира алатка носителот

Детали

Вметнете Ширина(mm):
S16Q-SDUCR07 право, S16Q-SDUCL07 лево
Употреба:
внатрешни вртење алатка
Бренд Име:
OYYU
Број На Модел На:
S16Q-SDUCR07/S16Q-SDUCL07
Материјал:
ХСС
Обложување:
црн финиш
Тврдост:
45-48
Вметнување:
не вклучувајќи
Боја:
Црна
Агол:
105 степени
Свеж

Избор на клиенти