.

.

New
Рачно изработени Западен Каубој Боло Вратоврска Југозападниот Рубин Крстот Шема Тотем Антички Сребрен Гроздобер Боло се Врзуваат за Жени со Црвени Глеѓ

Рачно изработени Западен Каубој Боло Вратоврска Југозападниот Рубин Крстот Шема Тотем Антички Сребрен Гроздобер Боло се Врзуваат

DEN 417.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Рачно изработени Западен Каубој Боло Вратоврска Југозападниот Рубин Крстот Шема Тотем Антички Сребрен Гроздобер Боло се Врзуваат за Жени со Црвени Глеѓ
Големина : 4.2*5cm
Материјал : цинк легура
Облик : Овална

Детали

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жени,Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Стил:
Новина
Материјал:
Вистинска Кожа
Големина:
One Size
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
6486
Обликот:
овална
боја:
антички сребрен
Стил:
Западен боло вратоврска
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Цинк Легура
КОЖА МАТЕРИЈАЛ:
Вистинска Кожа
користат за:
ѓердан
Свеж

Избор на клиенти