.

.

New
JEMYGINS Нова Мода Plaid Вратоврска Поставување Свила Жакард Мажите Вратоврска Gravata Hanky Cufflinks Поставите Џеб Плоштадот Mens се Врзуваат за Свадба

JEMYGINS Нова Мода Plaid Вратоврска Поставување Свила Жакард Мажите Вратоврска Gravata Hanky Cufflinks Поставите Џеб Плоштадот

DEN 216.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


Нова Мода Plaid Paisley Вратоврска Поставување 100% Свила Жакард Mens Вратоврска Gravata Hanky Cufflinks Поставите Џеб Плоштадот Mens се Врзуваат за Свадба

Детали

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Се Врзува Сет
Материјал:
Свила
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Шарени
Големина:
One Size
Број На Модел На:
Адвокатско Свила Им Се Постави За Партиски Свадба
Бренд Име:
JEMYGINS
Материјал:
100% Рачно Изработени Свила Жакард
Вратот Се Врзува Поставите Вклучувајќи:
Вратоврска & Hanky & Cufflinks
Вратоврска Големина:
150cm*8см*3.5 см
handkerchief големина:
22cm*22cm
Шема:
Цврсти/Мрачно/Флорални/Paisley/Мрачно/Dot/Plaid
Пакет:
OPP вреќа
Свеж

Избор на клиенти