.

.

New
Моден се Врзуваат За Човекот Состанок Катира Cravate Полиестер Homens де Gravata Шарени врски

Моден се Врзуваат За Човекот Состанок Катира Cravate Полиестер Homens де Gravata Шарени врски

DEN 144.00
DEN 240.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Шарени
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жени,Мажи
Стил:
Моден
Материјал:
Полиестер
Големина:
One Size
Број На Модел На:
HSN003
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Свеж

Избор на клиенти