.

.

New
RBOCOTT Класичен 8cm Вратоврска Сет За Мажи Свила Жакард Ткаени Plaid Врски Handkerchief Cufflinks Поставите Mens Шарени Свадба Вратоврска

RBOCOTT Класичен 8cm Вратоврска Сет За Мажи Свила Жакард Ткаени Plaid Врски Handkerchief Cufflinks Поставите Mens Шарени Свадба

DEN 202.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


Класичен 8cm RBOCOTT Вратоврска Сет За Мажи 100% Свила Жакард Ткаени Врски Handkerchief Cufflinks Поставите Mens Свадба Бизнис Партија Вратоврска

Детали

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Се Врзува Сет
Материјал:
Свила
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
RBOCOTT
Големина:
One Size
боја:
Црвена/Црна/Сино/Зелено/Жолта/Gold/Розова/Виолетова
мажите додатоци:
Моден Mens Врски/Gravatas/Corbatas/Cravatte
Шема:
Шарени/Се Продава/Dot/Plaid/Print/Paisley/Флорални/Крпеница
Големина:
150cm*8cm*3.5cm
Is_customized:
Yes
Повод:
Свадба Бизнис Роденден На Божиќ Партија
Функција:
Подароци за Нова Година
Свеж

Избор на клиенти