.

.

New
Сосема Нов Neckties Мажите Свила Вратоврска Моден Бизнис Врски за Мажи Бели Шари Вратоврска виолетова и црна боја со Подарок Кутија

Сосема Нов Neckties Мажите Свила Вратоврска Моден Бизнис Врски за Мажи Бели Шари Вратоврска виолетова и црна боја со Подарок

DEN 716.00
DEN 1118.88

Стока
Достапно.


2016 Сосема Нов Neckties Мажите Свила Вратоврска Моден Бизнис Врски за Мажи Бели Шари Вратоврска виолетова и црна боја со Подарок Кутија
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена . П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Детали

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Пол:
Мажи
Големина:
One Size
Број На Модел На:
HZG195
Бренд Име:
Evanhome
Материјал:
Полиестер
боја:
Црна, Виолетова
Свеж

Избор на клиенти