.

.

New
Уникатен Сиво Црна Плетени Neckwear Шарени Полиестер Тесни Врски Тенок Врат Вратоврска Мажите Шарени Gravata Hombre Вратоврска Рамна Глава

Уникатен Сиво Црна Плетени Neckwear Шарени Полиестер Тесни Врски Тенок Врат Вратоврска Мажите Шарени Gravata Hombre Вратоврска

DEN 208.80

Стока
Достапно.

Pls напомена : боја можеби некоја мала разлика бидејќи на светлината и на екранот ефект! АКО НЕ МОЖЕТЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ ЕДНА У ТРЕБА ВО ПРЕДМЕТОТ ФОТОГРАФИЈА, pls ни остави Точка бр ВО ЦЕЛ pls
Плетени Врски
ве молиме изберете бои што сакате.
Големина : 5cm ширина,должина 145cm
1 парче во една пластична пакет
Брод : Кина Пост Воздух.Обично 15-25 дена
Ако сакате побрзо да ги изразуваат,ве молиме изберете EMS,или ТНТ

Детали

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Број На Модел На:
56
Пол:
Мажи
Големина:
One Size
Бренд Име:
Xinclubna
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Plaid
Вратоврска Ширина:
5cm
Пакување:
OPP вреќа
боја:
Бела Со Црн
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти