.

.

New
моден светло сина тенок врат вратоврска поставите мажите врски поставува Handkerchiefs cufflinks Џеб плоштад

моден светло сина тенок врат вратоврска поставите мажите врски поставува Handkerchiefs cufflinks Џеб плоштад

DEN 259.20

Стока
Достапно.


Мажите вратот се врзува сет
еден сет=1 парче тенок вратоврска,1piece hanky,1 пар cufflinks
Ве молиме изберете бојата што сакате
пластични пакет
Како да се Врзуваат :
Брод Време и Метод : Ние ќе брод во 2 дена од страна на метод можете да изберете. Испорача Time : Ако изберете Кина Пост,epacket и aliexpress услуга,обично можете да го добиете во 15-35 дена. Ако не можете да добиете во текот на 60 дена,ние ќе рефундирање на парите за вас,или испраќање на нарачката. Трговија на големо & Drop Превозот : Веледрогериите се секогаш добредојдени.Ние со нетрпение очекуваме да долгорочна соработка со сите трговци на големо целиот свет. Специјални попусти ќе биде достапна во зависност од квантитетот,начинот на транспорт,плаќање,итн. Стабилна капка ќе се види како нашиот партнер. Ние може да ви помогне да брод на стоките до каде што сакате.
Повратни информации :

Детали

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Врски Тип:
Вратот Се Врзува Сет
Стил:
Моден
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Hooyi
Број На Модел На:
тенок вратоврска
Свеж

Избор на клиенти