.

.

New
нови корејски мода обичните дизајнер висок квалитет mens слаби и дебели врски 5cm вратоврска вез за свадба 20pcs/многу црвено црн

нови корејски мода обичните дизајнер висок квалитет mens слаби и дебели врски 5cm вратоврска вез за свадба 20pcs/многу црвено

DEN 2806.00
DEN 3552.00

Стока
Достапно.


pls остави порака во забелешка за боја бројот у треба,
ако не,јас ќе брод случаен избор,ви благодариме
ако имаат некоја боја надвор од акциите,јас ќе ги споделите со u знаат рамките 12hours
ако у треба различен износ,pls контактирајте ме ,јас ќе се промени цената .
ние сме фабрика ,не падне на превозот ,OEM цел.квалитет 100% ветување.
Може да обезбеди најниска цена
Материјал : 100% увезени корејски свила
Големина : 145x5x3.5cm
Пакување : спакувани во заедничка ПП торба

Детали

Стил:
Моден
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Шаблон Тип:
Флорални
Големина:
One Size
Тип На Објект:
Врски
Свеж

Избор на клиенти