.

.

New
2017 Жешка Мода се мажи дрвени лак вратоврска Додаток свадба Настан тврдо Дрво Лак Вратоврска За Мажи Пеперутка Вратот Врски krawatte Gravata

2017 Жешка Мода се мажи дрвени лак вратоврска Додаток свадба Настан тврдо Дрво Лак Вратоврска За Мажи Пеперутка Вратот Врски

DEN 264.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.


2016 година Жешка Мода се мажи дрвени лак вратоврска Додаток свадба Настан тврдо Дрво Лак Вратоврска За Мажи Пеперутка Вратот Врски krawatte Gravatae
Персонализација на Гравирање , ве молиме контактирајте со продавачот !
Додај во количката, Повеќе стилови наскоро .
Сите дрвени лак врски се рачно изработени од 100% сурова дрво.
Различни делови од дрво, бојата на вратоврската ќе биде малку поинаков
Ве молиме љубезно ве молиме да се свесни.

Детали

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жени,Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
лак вратоврска
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
1-18#
Бренд Име:
MAHOOSIVE
Материјал:
Памук,Бамбус Влакна
Големина:
One Size
Свеж

Избор на клиенти