.

.

New
Човекот Врски Година Боливија знаме Црвено Жолто Зелено Ленти Партија Секојдневен Neckties Полиестер Ткаени Класичен машки Вратот се Врзува Бесплатен Превозот

Човекот Врски Година Боливија знаме Црвено Жолто Зелено Ленти Партија Секојдневен Neckties Полиестер Ткаени Класичен машки

DEN 191.52

Стока
Достапно.

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците на
штета или загуба . Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ве молиме контактирајте со нас прво, ПРЕД да ни даде негативен фидбек. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ние секогаш сме биле тука работиме со вас да се реши
никакви проблеми и се потпираат рок од 24 часа.Сепак, ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја , ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или
наплата е можно .69 /парче
Нови Пристигнување Господа Лак врски Мода "Играње Картичка / Polker" Шема Лак вратоврска Мажите Унисекс Tuxedo Фустан Bowtie Партија Вратоврска US$ 3.58 /парче
Моден 2 Инчен широк "ЛЕОПАРД" Логото Шема Вратоврска Полиестер Ткаени Класичен машки Лица Вратот Врски-Бесплатен Превозот САД$ 3.
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи
и услуга.
Тоа нормално се зема 7-30 работен ден на светот . Ние ќе се потрудиме да им служи на нашите клиенти.така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ние само брод да се потврди цел адреси.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување ,
позадина итн.
Нови Пристигнување 2inch широк Модата Партија врски "Карти за Играње / Покер Црно" Шема Вратоврска Полиестер Ткаени Класичен машки Вратот Врски US$ 3.

Детали

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жени,Мажи
Материјал:
Полиестер,Rayon
Стил:
Моден
Бренд Име:
ТОЈ РАБОТИ
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
5cm Вратот Вратоврска
Шема:
Боливија знаме врски
Пол:
младите вратоврска се врзуваат за мажи
боја:
црвено жолто зелено врски Човек врски
Ширина:
5cm / 2 inch
Должина:
140cm / 55 inch
is_customized:
Yes
Стил:
тренди класичен мода смешни
Style1:
знаме на моделот врски врски за мажи neckwear
style2:
партија Полиестер neckties неформални врски
Style3:
Играње картичка врски corbatas
Свеж

Избор на клиенти