.

.

New
Ikepeibao Класичен 10cm Широк Формално Вратоврска Gravata Hombre Plaid Шема Neckwear Ткиво на Врат Вратоврска Секојдневен Вратоврска Одговараат Мажите Бизнис

Ikepeibao Класичен 10cm Широк Формално Вратоврска Gravata Hombre Plaid Шема Neckwear Ткиво на Врат Вратоврска Секојдневен Вратоврска

DEN 224.64

Стока
Достапно.

Состојба : нова без ознаки Вратоврска Големина : Класичен тип.57inch(145cm) во должина и 3.93 инчен(10cm) во ширина Пакет : N ecktie OPP ВРЕЌА ПАКУВАЊЕ
Висок квалитет на полиестер, и со одлична interlining.
Врските силно се бројат и еластична и затоа лесно да се направи шајка.
u може да ни остави објектот не е во ред ако у не може да изберете директно од цел страница.
Excellents информации од купувачите , многу повеќе ценет, Вие не заслужуваат да имаат нашите врски !!!
Нашите Дневни Одделенија Работа Покажува & Ткаенина Одлуки .

Детали

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Ikepeibao
Број На Модел На:
L001
Големина:
One Size
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал Состав:
Полиестер
боја:
како слик шоу
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти