.

.

New
Број 1 Тато Мажите Gufflinks Подарок за Таткото на Висок Квалитет на жолто Злато/ боја трговија на Големо Година Нови Новина Накит 1990G

Број 1 Тато Мажите Gufflinks Подарок за Таткото на Висок Квалитет на жолто Злато/ боја трговија на Големо Година Нови Новина

DEN 336.00
DEN 670.56

Стока
Достапно.

Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
Канада
$60-$200,Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување). Ви благодариме за разбирањето.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Ви благодарам многу!
.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас.
Стандарден пакет е како на следната слика.
Предмети со цел ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата е завршен. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Ви благодариме за вашата поддршка!
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот.

Детали

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Бренд Име:
GPUNK
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
C1990G
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
азбука
Бизнис прилики:
мажите Cufflinks
Луксуз:
Тренди
Свеж

Избор на клиенти