.

.

New
Видео Игра Далечински Копчиња Cufflinks, рачно изработени Cufflinks, Видео игра Cufflinks за мажи за подарок

Видео Игра Далечински Копчиња Cufflinks, рачно изработени Cufflinks, Видео игра Cufflinks за мажи за подарок

DEN 176.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


започнете
крајот
======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис на производот М aterial : Бакар
Кол : 16mm MOQ : 1 парови culori достапни : Сребро,Бронза,Бакар,Злато,Црна Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба . Повод : Било
Бришење на слики :
Превозот
Микс Цел
Но испрати парцела е нормално. Немојте да се грижите за тоа. Ви благодариме за вашето трпение.
Микс Цел> 7$, Ali Express Стандард за Испорака (има следење на број и Меѓународниот превозот информации)
Микс Цел >$150,Бесплатен Превозот со ЕМС или DHL Детали 1. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 2. Материјал : Алуминиум,Стакло Пакет Содржина Пакет : 1*ѓердан во одлична состојба, купи со доверба! Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Детали

Метална боја:
Сребрена, Црна, Antiqure бронза, Антички Бакар, Злато, злато се Зголеми
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Топката
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Стил:
Романтични
Метали Тип:
Бакар
Вратоврска Клипови Тип:
Боло Врски
Број На Модел На:
СП-01
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
тимот Cufflink
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Легура
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
боја:
Сребро ,Бронза,Бакар,Црна,Златна
Пакет:
Opp Вреќа и Газа торба
Стил:
стакло гем
Име:
манжетната линкови
подарок:
Подарок под $10
Објектот:
манжетната линкови
Свеж

Избор на клиенти