.

.

New
iGame Најдобриот Човек Ткаенината Линкови Квалитет Месинг Материјал Свадба Дизајн Бесплатен Превозот

iGame Најдобриот Човек Ткаенината Линкови Квалитет Месинг Материјал Свадба Дизајн Бесплатен Превозот

DEN 172.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
$Прифати Капка Превозот$
Директно фабрика цена, повисока количина, поголем попуст, ве молиме контактирајте ме за да прашам за цена листа и попуст ако сте заинтересирани .
Опис На Производот
ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ
Овој објект доаѓа без cufflinks подарок пакување кутија, но ние ќе пак cufflinks поединечно во една поли торба за секој дел, така што тоа ќе запре од гребење едни со други.
Руски Клиенти внимание ве молиме, според владеењето на руската обичаи, пакетот без полно име ќе бидат вратени назад на испраќачот, па ве молиме да понудат на своите ПОЛНО ИМЕ(вашето име+вашето семејство името+својот татко име) , ви благодариме!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Број На Модел На:
8821005666
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
igame
Свеж

Избор на клиенти