.

.

New
Бесплатен превозот 3pairs/многу кристал ткаенината линкови фабрика снабдување бакарни легури анти-оксидација cufflinks трговија на големо&мало

Бесплатен превозот 3pairs/многу кристал ткаенината линкови фабрика снабдување бакарни легури анти-оксидација cufflinks трговија

DEN 691.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
француски cufflinks
$Прифати Капка Превозот$
Директно фабрика цена, повисока количина, поголем попуст, ве молиме контактирајте ме за да прашам за цена листа и попуст ако сте заинтересирани.
Руски Клиенти внимание ве молиме, според владеењето на руската обичаи, пакетот без полно име ќе бидат вратени назад на испраќачот, па ве молиме да понудат на своите ПОЛНО ИМЕ(вашето име+вашето семејство името+својот татко име) , ви благодариме!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4.
бренд cufflinks бренд ткаенината копчето мода cufflinks мажите cufflinks метал cufflinks месинг cufflinks бакар cufflinks нерѓосувачки челик cufflinks ткаенината линкови дами" cufflinks жените cufflinks дизајнер cufflinks легура cufflinks автомобил марка cufflinks картон cufflinks филм cufflinks ткаенината копчето ракав копчето метал копчето бренд cufflinks бренд ткаенината линкови мода ткаенината линкови на мажите ткаенината линкови метал ткаенината линкови месинг ткаенината линкови бакар cufflinks метал ткаенината копчето метал ракав копчето ракав cufflinks cufflinks whoesale уникатен cufflinks роман cufflinks новина cufflinks бренд ткаенината линкови школка cufflinks cufflink за дама американскиот долар cufflinks злато cufflinks златна cufflinks комерцијални cufflinks бизнис cufflinks enemal cufflinks глеѓ ткаенината линкови глеѓ ткаенината копчето од животинско дизајн cufflinks кристал ткаенината линкови ракав cufflinks engravable cufflinks свадба cufflinks функционална cufflinks новина cufflinks кристал ткаенината линкови опал cufflinks играње картичка cufflinks персоналните cufflinks кристал ткаенината копчето свадба ткаенината копчето
ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ
Овој објект доаѓа без cufflinks подарок пакување кутија, но ние ќе пак cufflinks поединечно во една поли торба секој дел, така што тоа ќе запре од гребење едни со други.

Детали

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
885604b
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Бренд Име:
igame
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Свеж

Избор на клиенти