.

.

New
iGame Свадба Ткаенината Линкови Квалитет Месинг Материјал Сива Боја Крстот Дизајн Бесплатен Превозот

iGame Свадба Ткаенината Линкови Квалитет Месинг Материјал Сива Боја Крстот Дизајн Бесплатен Превозот

DEN 203.00
DEN 225.12

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
$Прифати Капка Превозот$
Директно фабрика цена, повисока количина, поголем попуст, ве молиме контактирајте ме за да прашам за цена листа и попуст ако сте заинтересирани .
Опис На Производот
ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ
Овој објект доаѓа без cufflinks подарок пакување кутија, но ние ќе пак cufflinks поединечно во една поли торба за секој дел, така што тоа ќе запре од гребење едни со други.
Руски Клиенти внимание ве молиме, според владеењето на руската обичаи, пакетот без полно име ќе бидат вратени назад на испраќачот, па ве молиме да понудат на своите ПОЛНО ИМЕ(вашето име+вашето семејство името+својот татко име) , ви благодариме!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Бренд Име:
igame
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
8816559666
Обликотшема:
Крстот
Свеж

Избор на клиенти