.

.

New
SAVOYSHI Моден Бренд за Накит Кит Модел Cufflinks за Mens Кошула Ткаенината Висок Квалитет Новина Сина Глеѓ Животинско Ткаенината копчиња

SAVOYSHI Моден Бренд за Накит Кит Модел Cufflinks за Mens Кошула Ткаенината Висок Квалитет Новина Сина Глеѓ Животинско Ткаенината

DEN 284.00
DEN 334.56

Стока
Достапно.


Купи Опис : нашите Cufflinks поддршка мешана серија,ние само го продаде високо-квалитетни Cufflinks!

Детали

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
JSP074A
Бренд Име:
SAVOYSHI
Метална боја:
Нерѓосувачки Челик Позлатен
Погодна прилика:
Свадба,Годишнина, Ангажирање,Роденденски Подароци, Партија,
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо, фабриката цени
Свеж

Избор на клиенти