.

.

New
Топла црна бизнис глеѓ cufflinks за mens висок квалитет на плоштадот глеѓ ткаенината линкови копчето мажите свадба младоженецот риза ракав cufflink

Топла црна бизнис глеѓ cufflinks за mens висок квалитет на плоштадот глеѓ ткаенината линкови копчето мажите свадба младоженецот

DEN 348.00
DEN 399.84

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Коска
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
LEPTON
Број На Модел На:
LPT0051
боја:
Сребро.
Име На Производ:
Мажите Бизнис Cufflinks
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци Партија,Свадба,Деловно
Фестивалот:
Божиќ,денот на Благодарноста,Денот на Таткото,Национален Ден
cufflinks сет:
Црна Глеѓ Cufflinks
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
најновите
Големина на:
15 * 15 mm
Метал Тип:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти