.

.

New
KFLK накит бренд за машка кошула ткаенината копчето црвено тапан поставите копчето за давање подароци да се ожени cufflinks 2018 нови производи бесплатен превозот

KFLK накит бренд за машка кошула ткаенината копчето црвено тапан поставите копчето за давање подароци да се ожени cufflinks 2018

DEN 240.00

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
Само Cufflinks
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
031
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Kflk
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Тапани
Големина:
20*12mm
Свеж

Избор на клиенти