.

.

New
Висок Квалитет на Мажите Cufflinks Камила Ткаенината Копчиња Мажите Бизнис Кошула Cufflinks Злато/ боја трговија на Големо C1977G

Висок Квалитет на Мажите Cufflinks Камила Ткаенината Копчиња Мажите Бизнис Кошула Cufflinks Злато/ боја трговија на Големо C1977G

DEN 288.00
DEN 574.56

Стока
Достапно.

Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода областа, вклучувајќи ги и паричници, модни накит, облека и така натаму . Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас. Ви благодарам многу!
.
Gpunk е професионална моден бренд во Guangdong, Кина, како интегриран фабрика се концентрира на панк-рок стил мода .
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.
Стандарден пакет е како на следната слика. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
Чувајте ги вашите накит повеќе permant со следниве аспекти :
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ви благодариме за разбирањето. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).

Детали

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Бренд Име:
GPUNK
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Метали Тип:
Злато Позлатен,Платина Позлатен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
C1977G
Бизнис прилики:
мажите Cufflinks
Материјал:
Обичен Метал
Свеж

Избор на клиенти