.

.

New
Spotty Куче Cufflinks За Мажите Златен/ бојата на Ткаенината Копчиња Година Нови Трендовски трговија на Големо Дизајн Со Подарок Кутија C1999G

Spotty Куче Cufflinks За Мажите Златен/ бојата на Ткаенината Копчиња Година Нови Трендовски трговија на Големо Дизајн Со

DEN 336.00
DEN 670.56

Стока
Достапно.

Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода областа, вклучувајќи ги и паричници, модни накит, облека и така натаму .
Чувајте ги вашите накит повеќе permant со следниве аспекти :
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.
Предмети со цел ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата е завршен. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Ви благодарам многу!
.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.

Детали

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Platinum Позлатен,Злато Позлатен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Бренд Име:
GPUNK
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
C1999G
Обликотшема:
Слика
Бизнис прилики:
мажите Cufflinks
Луксуз:
Тренди
Материјал:
Обичен Метал
Свеж

Избор на клиенти