.

.

New
Луксузна Sliver позлатен Синџир Cufflinks Плоштад со Сини Кристал Мажите Ткаенината Линкови за Свадба трговија на Големо Подарок

Луксузна Sliver позлатен Синџир Cufflinks Плоштад со Сини Кристал Мажите Ткаенината Линкови за Свадба трговија на Големо Подарок

DEN 144.00
DEN 282.24

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Мажи
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Кристално
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
C-MAN1-1200
Бренд Име:
yanjie
Свеж

Избор на клиенти