.

.

New
Висок Квалитет Сребро Protractor&Триаголник Правило се Меша Cufflinks за mens бренд ткаенината линкови луксузни Gemelos cufflinks Бесплатен Превозот

Висок Квалитет Сребро Protractor&Триаголник Правило се Меша Cufflinks за mens бренд ткаенината линкови луксузни Gemelos cufflinks

DEN 156.00
DEN 207.36

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Мажи
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Кристално
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
C-MAN1-2016 ГОДИНА
Бренд Име:
yanjie
Свеж

Избор на клиенти