.

.

New
Луксузна Мажите Математички симбол Cufflinks Висок Квалитет Адвокат Младоженецот Свадба Cufflinks За Mens Кошула Ткаенината Линкови француски Накит

Луксузна Мажите Математички симбол Cufflinks Висок Квалитет Адвокат Младоженецот Свадба Cufflinks За Mens Кошула Ткаенината Линкови

DEN 610.00
DEN 744.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
XKZM5428
Бренд Име:
XKZM среќен
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти