.

.

New
Луксузна Мажите Сребро музика Cufflinks Висок Квалитет Адвокат Младоженецот Свадба Cufflinks За Mens Кошула Ткаенината Линкови француски Накит

Луксузна Мажите Сребро музика Cufflinks Висок Квалитет Адвокат Младоженецот Свадба Cufflinks За Mens Кошула Ткаенината Линкови

DEN 571.00
DEN 696.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XKZM5363
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Бренд Име:
XKZM среќен
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти