.

.

New
Мажите Накит Автомобил Опрема Cufflinks трговија на Големо&мало црвено Глеѓ Боја Бакар Дедо Мраз Дизајн Најдобар Подарок За Мажите

Мажите Накит Автомобил Опрема Cufflinks трговија на Големо&мало црвено Глеѓ Боја Бакар Дедо Мраз Дизајн Најдобар Подарок За Мажите

DEN 134.00
DEN 165.60

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
HYX1-N1136
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
Бренд Име:
yanjie
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Свеж

Избор на клиенти