.

.

New
Новина висок квалитет на Гроздобер Бран Шема злато Ткаенината Линк Ретро Исклучителна Мажите cufflinks круг Ракав Помине топла стил Накит

Новина висок квалитет на Гроздобер Бран Шема злато Ткаенината Линк Ретро Исклучителна Мажите cufflinks круг Ракав Помине топла

DEN 134.00
DEN 165.60

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
Бренд Име:
yanjie
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
HYX1-N1141
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Свеж

Избор на клиенти