.

.

New
Микро Конвексни Правоаголна Глеѓ Боја Cufflinks Познатиот Бренд Мажите Луксузни Кошула Манжетната

Микро Конвексни Правоаголна Глеѓ Боја Cufflinks Познатиот Бренд Мажите Луксузни Кошула Манжетната

DEN 201.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Kemstone
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Акрилик
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
835
Свеж

Избор на клиенти