.

.

New
1PCS СТП Кожа Авто Автомобил Вратот Перница Memory Пена Перници Вратот Остатокот Седиште потпирачи за глава Перница Подлога 3 Бои со Висок Квалитет

1PCS СТП Кожа Авто Автомобил Вратот Перница Memory Пена Перници Вратот Остатокот Седиште потпирачи за глава Перница Подлога 3

DEN 542.40

Стока
Достапно.


Пакет Inlcuded :
1x Автомобил Перница
(Ве молиме Оставете Порака за Да Ни Кажете Каква Боја Сакате, Или Боја Случајни!)
Спецификации :
Име на производ : кожа автомобил перница
Модел : 656861
Боја : Сите Црна, Црна со Црвена Линија, Сите Кафе
Надворешниот Материјал : СТП(Полиуретан) Кожа
Пополнување Материјал : Меморија Памук Пена
Димензија : 25x27x13.5cm
Answer : ___________________________ Note :
-Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
-Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење.

Детали

Материјал:
вештачка кожа
Бренд Име:
Auzan
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Свеж

Избор на клиенти