.

.

New
3pcs/многу 10x12mm Чекор Моторни слива во облик на clamper вратило спојка флексибилни цевки со Дијаметар 30мм Должина 40mm

3pcs/многу 10x12mm Чекор Моторни слива во облик на clamper вратило спојка флексибилни цевки со Дијаметар 30мм Должина 40mm

DEN 1131.00
DEN 1190.40

Стока
Достапно.

За да се потврди дека дали има нешто во ред. На овој линк се на вратило спојка големина стандардно е 10x12mm.

Детали

Внатрешен Дијаметар:
10x14mm, 12x14mm, 12x16mm, 12x15mm, 10x15mm, 10x16mm, 10x12mm
Структура:
метал јастуци
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
10x12mm
Материјал:
Алуминиум
Флексибилен или Цврсти:
Флексибилен
Тип:
Флексибилни Слива вратило спојка Спојка
Надворешен Дијаметар:
30мм
Должина:
40mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти