.

.

New
оригинални нови Camshaft CAM ВРАТИЛО ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР 1835985C92 за 6.0 L/6.4 L Powerstroke Дизел за Ford 8C3Z-12K073-НА кк

оригинални нови Camshaft CAM ВРАТИЛО ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР 1835985C92 за 6.0 L/6.4 L Powerstroke Дизел за Ford 8C3Z-12K073-НА кк

DEN 650.40

Стока
Достапно.

Превозот Време за Сите објекти ќе биде предаден во рок од 1-4 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела). Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. кина пост повеќето потреба 15-60days , Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Превозот Метод на Сите објекти ќе бидат испратени од страна на кина пост serivce за слободен ако сакате превозот со друга компанија, ве молиме контактирајте со нас, и Ние може да означува било кој пакет како подарок ,со ниска вредност за да се намали увозот на данок за вас, како е можно како што може да. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.0 L E-серија (E250 E350 E450). Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Враќање / Поврат Не се Вклучени Испорака такси нема да бидат вратени.
Гаранција за квалитет 1year!
тестирани пред да брод!
нови квалитетни делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
Бренд GZKAIMIN MOQ 1 квалитетот на врвот Пратката DHL Fedex ЕМС ТНТ ПРОЗОРЦИ и Др. Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.

Детали

линеарна:
1835985C92
Бренд Име:
GZKAIMIN
Земја/Регион на Автомобил Производство:
1835985C92
Резолуција:
1835985C92
Мерен Опсег:
1835985C92
Повторливост:
1835985C92
Материјал:
1835985C92
Тип:
Фотоелектрически
Чувствителност:
1835985C92
Hysteresis:
1835985C92
Производителот Дел Број:
1835985C92
Сместување:
Дистрибутер
Осветленост Дел Број:
1835985C92
Свеж

Избор на клиенти