.

.

New
2971.8 мм*1905mm, Двојно застаклување Алуминиум легура Лизгачки Врати, Бела боја, со боени заврши

2971.8 мм*1905mm, Двојно застаклување Алуминиум легура Лизгачки Врати, Бела боја, со боени заврши

DEN 43920.00

Стока
Достапно.


2971.8 мм*1905mm, Двојно застаклување Алуминиум легура Лизгачки Врати, Бела боја, со боени заврши
Алуминиум Лизгачки Врата
Профил Материјал
Алуминиум легура
Стакло
калено стакло, матирано стакло, изолациски стакло, ламинирано стакло, затемнето стакло
Отворање стил
Лизгање, casement /замав, пак, со навалување, тилт-лизгање, еден обесени, двојно-обесени, фиксна , awning,подрум прозорецот
Површина
Anodize / боени / дрво жито трансфер
Сертификација
ISO 9001 : 2000,SGS
Хардвер
висок врвот бренд хардверски додатоци или увезена
летаат екранот
Најлон или метален материјал
Answer : ___________________________ Note : Сите наши производи се изменуваат, ве молиме да ни испратите повеќе информации за вашите барања

Детали

Позиција:
Надворешноста
Вратата Материјал:
Алуминиум легура
Тип:
Влезните Врати
Површина По Завршувањето:
Заврши
Отворен Стил:
Лизгање
Број На Модел На:
ЕЈ-01
Заврши:
Боени или Anodised
Профил На Боја:
Бела, сива, црна
Стакло:
двоен застаклување, изолациски стакло
Големина:
2971.8*1905
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти