.

.

New
4pcs 20-27mm Кол Тркала Ритам Макара Дебелина 7mm Туш кабина Вратата Ролери Тркач

4pcs 20-27mm Кол Тркала Ритам Макара Дебелина 7mm Туш кабина Вратата Ролери Тркач

DEN 255.00
DEN 283.20

Стока
Достапно.

Ние ќе многу мило ако ние може да се добие вашиот позитивни повратни информации, а нашиот систем автоматски ќе ве остави Позитивни повратни информации по добиеме Позитивен фидбек. Исто така, ние може да се испраќаат на објектот преку EMS, ако сакате да се добие објект во кратко време, pls контактирајте со нас, ние ќе ви понуди емс превозот надомест за оваа точка. Поради влијаат на светот snowstorm во оваа зима, пост време може да биде малку подолг, ако не сте го доби на објектот во времето, pls чекаат трпеливо уште неколку дена и ќе го добие. ЗАБЕЛЕШКА : За причините на локалните обичаи и пост, пост време да се ИТАЛИЈА, ГЕРМАНИЈА, ШПАНИЈА и МЕКСИКО е малку подолго во споредба со другите земји, обично тоа ќе потрае 25~30 работни дена.
контактирајте со нас
За било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе одговориме на вашите e-mail во 1 работен ден.
за нас
Ние сме добра продавачот за да се верува и да се има 5 години да продаде искуство. Ние ќе одговориме на вашите прашања, via e-mail, ве молиме проверете ја вашата е-пошта за сите одговори. Исто така, ве молиме вклучувајќи ја вашата e-mail адреса, кога ќе се
На нашиот веб-Сајт is : www.Ние ќе бидат задоволни да се воспостави деловни односи со луѓе од сите во светот.com;
Добредојдовте на нашата веб-страница
туш макара Materilal : Најлон
Модел : макара-101
макара дијаметар : 20 до 27 MM
макара дебелина : 6 MM
Род : 5 MM
место на orgin : жеџијанг (Mainlang)
Главно се користи во бања туш кабина туш куќиште туш вратата макара
Како што е прикажано на Сликата :
Ве молиме контактирајте со нас пред купување, со цел за навремена испорака
Превозот макара на е број што треба да се има однос
Тежината на производот е врз основа на бројот на вашата.

Детали

боја:
валјак со дијаметар 20mm, ролери дијаметар 22mm, ролери дијаметар 23mm, ролери дијаметар 25мм, ролери дијаметар 27mm
Позиција:
Комерцијални
Полнење Единица:
Фан
Вратата Материјал:
Алуминиум легура
Тип:
Влезните Врати
Отворање Метод:
Притисни и Повлечете
Површина По Завршувањето:
Заврши
Главен Материјал:
Челик
Рамка Материјал:
Алуминиум легура
Отворен Стил:
автоматски
Вратата Тип:
Стакло
Број На Модел На:
КИП-104
Дијаметар:
20 до 27MM
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти