.

.

New
3 Инчи Долго Нерѓосувачки Челик Врата Latch Слајд Кодот За Барел Гром 4 Парчиња

3 Инчи Долго Нерѓосувачки Челик Врата Latch Слајд Кодот За Барел Гром 4 Парчиња

DEN 132.48

Стока
Достапно.

Барел гром да се користи на свлечишта за обезбедување на врати, месеци лесно, само површински штрајк. Оваа Врата Барел Болт е повеќе безбеден начин да го заклучите вашиот врати и прозорци. Идеален за употреба на врати, гејтс и кабинети, итн. Монтажа завртки не се вклучени овде. Барел гром да се користи на свлечишта за обезбедување на врати, месеци лесно, само површински штрајк.
Оваа Врата Барел Болт е повеќе безбеден начин да го заклучите вашиот врати и прозорци.
Идеален за употреба на врати, гејтс и кабинети, итн.
Монтажа завртки не се вклучени овде.
Име На Производ : Вратата Latch Болт
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Тежина : 79g
Монтажа Дупка со Дијаметар : 4mm/0.16"
Димензија : 73 x 28 x 6mm/3" x 1.1" x 0.24"(L x W x T)
Главната Боја : Сребро На Ѕвонење
Дупка Растојание : 22mm/0.8"
Пакет Содржина : 4 x Вратата Latch Болт
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Детали

DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Вратата Завртки
Бренд Име:
ACAMPTAR
Свеж

Избор на клиенти