.

.

New
Сите цврсти нерѓосувачки челик стакло менгеме,конектор,туш кабина папка,стаклена врата зглоб(DG1209A)

Сите цврсти нерѓосувачки челик стакло менгеме,конектор,туш кабина папка,стаклена врата зглоб(DG1209A)

DEN 480.00

Стока
Достапно.


Материјал : СИТЕ ЦВРСТИ SUS304 СТАКЛО HINGEL,Никогаш не рѓа.
Завршувањето на : Сјајна со полирање/Бранеа
Постојат три видови на дебелина и два вида на површината за да изберете :
Дебелина : 5 MM
Достапни за 8-12mm дебелина на стакло.90degrees.

Детали

Тип:
Вратата Шарки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
DG1209A
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Свеж

Избор на клиенти