.

.

New
100pcs 18*16*0.5 мини /микро нерѓосувачки челик подарок кутија зглоб

100pcs 18*16*0.5 мини /микро нерѓосувачки челик подарок кутија зглоб

DEN 302.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.


100pcs 18*16*0.5 мини /микро нерѓосувачки челик подарок кутија зглоб
ако ви треба појавување на завртка,ве молиме кликнете на линкот подолу за да ја купи

Детали

Тип:
Вратата Шарки
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
18*16*0.5
Големина:
18*16*0.5
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
По завршувањето:
Природна Боја
Функција:
подарок кутија зглоб
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти