.

.

New
50pcs 65*15*0.5 мм мини /микро месинг подарок вграден зглоб дрвени вино кутија зглоб

50pcs 65*15*0.5 мм мини /микро месинг подарок вграден зглоб дрвени вино кутија зглоб

DEN 302.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.


50pcs 65*15*0.5 мм мини /микро месинг подарок вграден зглоб дрвени вино кутија зглоб
ако ви треба појавување на завртка,ве молиме кликнете на линкот подолу за да ја купи

Детали

Тип:
Вратата Шарки
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
65*15MM
Големина:
65*15*0.5
Материјал:
Челик
По завршувањето:
Дувачкиот Позлатен
Функција:
подарок кутија зглоб
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти