.

.

New
BQLZR 2 x Трајни Скриени Крстот Зглоб Невидливи Сокриени Шарки #5

BQLZR 2 x Трајни Скриени Крстот Зглоб Невидливи Сокриени Шарки 5

DEN 622.00
DEN 817.92

Стока
Достапно.


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Широко се користи во хотели, клубови, пронаоѓа клубови, дрвени врати, counter врати, лесни караван worktop или на маса и многу DIY проекти.
Совршен DIY материјали за накит кутија, подарок кутија или други дрвена кутија.
Изработени од Нерѓосувачки Челик и трајни производи за употреба.
Тежина капацитет : 7.5 KG/ЕЕЗ
Големина : 16mmx70mm/0.63x2.76 инчен
Центарот дупка до дупка големина : 51mm
Боја : Сребрена
Тежина : 324g Бренд Име : BQLZR
Пакетот вклучува :
2 x Зглоб.

Детали

Тип:
Вратата Шарки
Бренд Име:
BQLZR
Број На Модел На:
05
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
тежина капацитет:
7.5 KG/ЕЕЗ
Големина:
16mmx70mm/0.63x2.76 inch
Центарот дупка до дупка големина:
51mm
боја:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти