.

.

New
бесплатен превозот не ' Рѓосувачки челик ротари вратило врати се врти вратата зглоб 360 степени невидливи вратата зглоб домаќинство хардверски дел

бесплатен превозот не ' Рѓосувачки челик ротари вратило врати се врти вратата зглоб 360 степени невидливи вратата зглоб домаќинство

DEN 806.40

Стока
Достапно.


цената е за 3 парчиња
оптоварување за 10-15kg

Детали

Тип:
Вратата Шарки
Бренд Име:
nefidova
Број На Модел На:
3160000006
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
S Стил
DIY Материјали:
Металугрија
Свеж

Избор на клиенти