.

.

New
ТОПЛА 2 ПАРЧИЊА од не ' Рѓосувачки Челик Магнетна Врата застанува Затка Носителот Фати Моќен Кат-монтирани Магнетна Врата Затка Дома Хардвер K70

ТОПЛА 2 ПАРЧИЊА од не ' Рѓосувачки Челик Магнетна Врата застанува Затка Носителот Фати Моќен Кат-монтирани Магнетна Врата Затка

DEN 1185.00
DEN 2323.68

Стока
Достапно.


Чекор 2) Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Поддршка Aliexpress Зачувам. Ако во 14 дена,можете да разменувате предмети,и што можете да направите како оваа :
Чекор 1) E-mail на нас во рок од 7 работни дена или разговор со нас од страна на Трговија со Датот. И се разбира на децата од треснувајќи ја вратата во ѕид! Спецификации : Боја : сребро Големина : Како слика покажува Материјал : не ' Рѓосувачки Челик за Пакување Вклучуваат : 2 x Нерѓосувачки Челик Магнетна Врата Stop (со додаток)
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил порака или Трговија Менаџер, Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.^_^
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер.
б) ве Молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.

Детали

Тип:
Вратата Се Стопира
Број На Модел На:
k70
Бренд Име:
OuXinDiLong
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Висок Квалитет На Врата Застанува
Свеж

Избор на клиенти