.

.

New
Висок Квалитет Месинг Пролет Натоварени Прашина Доказ Sockets/Ferrules вратата додаток за прашина доказ штрајк K126

Висок Квалитет Месинг Пролет Натоварени Прашина Доказ Sockets/Ferrules вратата додаток за прашина доказ штрајк K126

DEN 950.00
DEN 1863.36

Стока
Достапно.

Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Add to Wish List". Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, тоа се смета како се користи и ние нема прашање што било наплата или замена. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ако во 14 дена,можете да разменувате предмети,и што можете да направите како оваа :
Чекор 1) E-mail на нас во рок од 7 работни дена или разговор со нас од страна на Трговија со Датот. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.
Чекор 3) се Врати ставки за да ни со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Чекор 2) Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали. Овие трошоци се на купувачи одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ако во 14 дена,може да се врати или размена.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.

Детали

боја:
Жица Цртање, Црвена Бронза, Злато Бранеа
Тип:
Вратата Се Стопира
Бренд Име:
OuXinDiLong
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
K126
Тип:
Вратата Се Стопира
Свеж

Избор на клиенти