.

.

New
4pcs Замена Бања Туш Вратата Ролки Тркач Тркала 25мм Тркала Дијаметар

4pcs Замена Бања Туш Вратата Ролки Тркач Тркала 25мм Тркала Дијаметар

DEN 302.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.

Нашите други производи, исто така, пластични додатоци, електрични инструменти додатоци, бакар вметнете серија, добредојде на нови и стари клиенти. Шарки, итн.com;
Добредојдовте на нашата веб-страница
Pinghu Град Chuang Ye хардвер фабрика
туш макара Materilal : Цинк легура
макара дијаметар : 20 MM 22 MM 23 MM 25ММ 27 MM
макара дебелина : 6 MM
стакло дупка е 12mm
место на orgin : жеџијанг (Mainlang)
Главно се користи во бања туш кабина туш куќиште туш вратата макара
Како што е прикажано на Сликата :
оваа ролери само треба стакло дупка : 12 MM
Ве молиме да забележите !!!!!!!!!!!!!
На fter ќе ми даде цел ,ве молам оставете ме порака : напишете треба валјак со дијаметар , на пример : треба дијаметар 25мм ,, оставете порака : дијаметар 25мм ,,, ако не ми кажете дијаметар, тогаш јас да знам како да го испратам до тебе ,и исто така одложување испрати време ,,, се надевам дека ќе може да го разбере тоа "'
.
Пинг Hu Град Chuang Ye Хардвер Фабрика се наоѓа во Pinghu Град, убава Hangzhou Залив, ветрот во текот на север, на исток пристаништето во Кина и во светот, првиот мост - Hangzhou Bay Мост, веднаш до бројот на автопат во овој пресек, во непосредна близина на меѓународниот метропола на Шангај од Hangzhou, Suzhou, 120 километри.
На нашиот веб-Сајт is : www. Макара стил и квалитетот е водечки производители во домашни колеги, со прекрасен изглед, ниско ниво на триење, ниско ниво на бучава, се движат на вратата па нема Huangdong разумна цена за сите оценки на туш кабина.

Детали

Тип:
Вратата Ролки
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
КИП-80225A
Дијаметар:
20MM 22MM 23MM 25ММ 27MM
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти